•       ارتباط با ما  
 •    FA / فارسی
 • نرمال اختصاصی کشویی سری ES 40

   
  1. ویژگی های کاربردی در پروژه هایی که منظره های خوبی دارند
  2. با توجه به ویژگیها وظرافت طراحی سیستم کشوئی سری ES 40 بدون ایجاد اختلال در منظره و نما در پروژه های بسیار خاص مورد توجه مهندسین طراح و معمارن  قرار  گرفته وترجیح داده می شود.
  3. ویژگیهای کاربرد برای فضاهایی که نیاز به کنترل عایق نداشته باشند 
  4. استفاده در مکانهای سرپوشیده، مابین ویترین مغازه ها، پنجره هایی که با فضای بیرون ارتباط نداشته باشند بسیار مفید و کاربردی میباشد.
  5. ویژگی های استفاده از کرکره سایه بان
  6. با توجه به وجود فضای 32 میلیمتری جهت نصب شیشه و داشتن زوار خاص این سیستم قابلیت نصب کرکره های متحرک سایه بان در داخل شیشه ها برای تزئین و زیبایی فضاهای داخلی را دارا میباشد.
  7. ویژگی های کاربرد زوار 45 درجه فارسی بر 
  8. برای اولین بار دردنیا با توجه به طراحی خاص زوار 45 درجه آلومینیومی فارسی برکه بصورت فشاری نصب میشود، که این نوع زوار موجب تزئین پنجره های آلومینیومی با ظاهری بسیار زیباترشده است. 
  9. ویژگی های منحصربه فرد دستگاه پانچ گوشه 
  10. دستگاه پانچ مدل اکسپرس اتصال گوشه پنجره ها را با سیستم پین و لقمه بصورت کامل و یکپارچه بدون نقص و ایراد متصل میکند و استفاده از این دستگاه تضمین کننده عمر بسیار بالا درحفظ کیفیت محل پانچ میباشد.
  11. ویژگیهای قفل امنیتی برای کودکان 
  12. باتوجه به قابلیت نصب قفل ایمنی کودکان، امکان باز کردن پنجره ها فقط با کلید میسر بوده و مانع از باز شدن کامل لنگه در پنجره های سری کشویی میگردد که این امر از سقوط و افتادن اجسام به بیرون در زمان تهویه و تبادل هوا  جلوگیری نموده و امنیت کامل را فراهم میسازد. 
  13. ویژگیهای کاربرد روکوب تنظیم شو
  14. با وجود طراحی خاص این روکوب تمامی عیب و ایرادات بوجود آمده مابین دیوار و پنجره پس از نصب پنجره کاملا پوشش داده میشود. با توجه به نحوه نصب روکوب تنظیم شو که بصورت فشاری میباشد، این امکان به ما داده میشود که رنگ کاری همه قسمتهای دیوار و فریم های آهنی بصورت یکپارچه بدون نقص انجام پذیرد و سپس روکوب نصب گردد. 
  15. قدرت انتخاب رنگ فراوان 
  16.  باتوجه به قابلیت انتخاب سطح کار در کنار دیگر متریالهای  ساختمان، زمانی که نزدیکتر میشوید و عنصر آلومینیوم را احساس میکنید به شما حس رضایتمندی بیشتری جهت انتخاب آلومینیوم برای ایجادیک پدیده زیبا و نوستالژیک در پروژه ها بوجود میآورد ،