•       ارتباط با ما  
 •    FA / فارسی
 • ترمالبریک کشویی سری ES 55

   
  1. ویژگی های کاربرد در مکانهایی که در ارتفاع بالاتری قرار دارند 
  2. امروزه در اکثر پروژه ها با توجه به اینکه مقاومت و پایداری در برابر باد بسیار مهم میباشد، پنجره های کشوئی سری ES 55 به دلیل داشتن اینرسی بالا در برابر فشار باد دارای مقاومت و پایداری بالا بوده و به همین دلیل در ساختمان های مرتفع ترجیح داده می شود.
  3. ویژگی های کاربردی در پروژه هایی که منظره های خوبی دارند
  4. با توجه به ویژگیها وظرافت طراحی سیستم کشوئی سری ES 55 بدون ایجاد اختلال در منظره و نما در پروژه های بسیار خاص مورد توجه مهندسین طراح و معمارن  قرار  گرفته وترجیح داده می شود.
  5. ویژگی های بدون نقص عایق حرارت و برودت با توجه به استفاده تسمه های عایق پلی آمید 
  6. با توجه به وجود تسمه های پلی آمید عایق حرارتی، از ورود هوای سرد بیرون به داخل ممانعت کرده و اجازه تماس با هوای گرم داخل داده نمیشود. از این رو امکان تعریق شیشه ها وجود نداشته  و عایق حرارتی مناسبی را ایجاد می کند.
  7. قابلیت آب بندی وهوابندی کامل و قطعی صدا و گرما و آب
  8. برای اینکه عایق مناسبی برای جلوگیری از نفوذ و عبور در مقابل آب و هوا باشد طراحی و دیتایل خوبی انجام شده است و از گسگتهای میانی برای قفل لنگه ها که عایق بسیار بالایی دارند استفاده می شود.
  9. ویژگی های استفاده از کرکره سایه بان
  10. با توجه به وجود فضای 32 میلیمتری جهت نصب شیشه و داشتن زوار خاص این سیستم قابلیت نصب کرکره های متحرک سایه بان در داخل شیشه ها برای تزئین و زیبایی فضاهای داخلی را دارا میباشد.
  11. ویژگی های کاربرد زوار 45 درجه فارسی بر 
  12. برای اولین بار دردنیا با توجه به طراحی خاص زوار 45 درجه آلومینیومی فارسی برکه بصورت فشاری نصب میشود، که این نوع زوار موجب تزئین پنجره های آلومینیومی با ظاهری بسیار زیباترشده است. 
  13. ویژگی های منحصربه فرد دستگاه پانچ گوشه 
  14. دستگاه پانچ مدل اکسپرس اتصال گوشه پنجره ها را با سیستم پین و لقمه بصورت کامل و یکپارچه بدون نقص و ایراد متصل میکند و استفاده از این دستگاه تضمین کننده عمر بسیار بالا درحفظ کیفیت محل پانچ میباشد.
  15. ویژگیهای کاربرد روکوب تنظیم شو
  16. با وجود طراحی خاص این روکوب تمامی عیب و ایرادات بوجود آمده مابین دیوار و پنجره پس از نصب پنجره کاملا پوشش داده میشود. با توجه به نحوه نصب روکوب تنظیم شو که بصورت فشاری میباشد، این امکان به ما داده میشود که رنگ کاری همه قسمتهای دیوار و فریم های آهنی بصورت یکپارچه بدون نقص انجام پذیرد و سپس روکوب نصب گردد. 
  17. قدرت انتخاب رنگ فراوان 
  18.  باتوجه به قابلیت انتخاب سطح کار در کنار دیگر متریالهای  ساختمان، زمانی که نزدیکتر میشوید و عنصر آلومینیوم را احساس میکنید به شما حس رضایتمندی بیشتری جهت انتخاب آلومینیوم برای ایجادیک پدیده زیبا و نوستالژیک در پروژه ها بوجود میآورد ،