•       ارتباط با ما  
 •    FA / فارسی
 • ترمالبریک پاسکال سری 60 لولایی

   

   

  1. ویژگی های منحصربه فرد دستگاه پانچ گوشه 
  2. دستگاه پانچ مدل اکسپرس اتصال گوشه پنجره ها را با سیستم پین و لقمه بصورت کامل و یکپارچه بدون نقص و ایراد متصل میکند و استفاده از این دستگاه تضمین کننده عمر بسیار بالا درحفظ کیفیت محل پانچ میباشد.
  3. ویژگی های کاربرد زوار 45 درجه فارسی بر 
  4. برای اولین بار دردنیا با توجه به طراحی خاص زوار 45 درجه آلومینیومی فارسی برکه بصورت فشاری نصب میشود، که این نوع زوار موجب تزئین پنجره های آلومینیومی با ظاهری بسیار زیباترشده است. 
  5. ویژگی های کاربرد یراق آلات یو.پی.وی.سی 
  6. با توجه به اینکه در تمام سری پروفیلهای تولیدی این شرکت از یراق آلات یو.پی.وی.سی استفاده میشود، مونتاژکاران پنجره های یو.پی.وی.سی نیز میتوانند با سرعت عمل بالا با همان روش، پنجره آلومینیومی را مونتاژ نمایند. 
  7. قابلیت ساخت پنجره های قوس دار 
  8.  با توجه به ویژگیهای این پروفیل و قابلیت ساخت پنجره قوس دار که یک پدیده نوستالژیک را به ارمغان میاورد، در نمای ساختمانها نیز یکپارچگی و کامل بودن هنر معماری را نمایان میکند.
  9. قابلیت استفاده از یراق کشویی مدل فولکس واگنی 
  10. با وجود مکانیزم یراق کشوئی فولکس واگن، در مکانهای بسته که محدودیت فضا نیز دارند این سیستم امکان بازشو از بالا را صرفا جهت تبادل هوا میسر نموده و با حرکت لنگه به صورت کشوئی به سمت طرفین بدون اشغال فضا، امکان تردد افراد را نیز فراهم میسازد. با توجه به ویژگیهای این سیستم، در پروژه های خاص مورد توجه مهندسین طراح قرار گرفته و ترجیح داده می شود.
  11. سیستم اسپانیولت تحت تاثیر رطوبت قرار نمیگیرند .
  12. با وجود اینکه سه ویژگی جداگانه گسگتها بصورت کامل برای آببندی و ایزوله نگه داشتن، درمقابل صدا،گرما وآب فراهم گردیده است، وجود گسگت میانی نیز از نفوذ رطوبت به سیستم اسپانیولت جلوگیری نموده و باعث افزایش طول عمر سیستم خواهد شد.
  13. ویژگیهای کاربرد یراق دوحالته بازشو
  14. با استفاده ازحالت دوم بازشو این سیستم، تا زمانی که بازشو پنجره در این حالت قرار گرفته باشد، گردش هوای تازه و تهویه اتاق را بدون از دست دادن حرارت فراهم میکنید.
  15. ویژگیهای کاربرد سپری های متحرک 
  16. با استفاده از سپری های متحرک این امکان به شما داده میشود که از فضای بازشو بیشتری بهره مند شوید که با باز کردن کامل لنگه ها از زیبایی های طبیعی مانند نور در روز و چشم انداز استفاده نمایید.
  17. ویژگیهای کاربرد روکوب تنظیم شو
  18. با وجود طراحی خاص این روکوب تمامی عیب و ایرادات بوجود آمده مابین دیوار و پنجره پس از نصب پنجره کاملا پوشش داده میشود. با توجه به نحوه نصب روکوب تنظیم شو که بصورت فشاری میباشد، این امکان به ما داده میشود که رنگ کاری همه قسمتهای دیوار و فریم های آهنی بصورت یکپارچه بدون نقص انجام پذیرد و سپس روکوب نصب گردد.